מחלקת הביקורת

העסק שלך בידיים טובות

מחלקת הביקורת של משרדנו מעסיקה צוות מיומן של רואי חשבון ומתמחים, המחלקה מבצעת עבודת ביקורת ועריכת דוחות כספיים לחברות פרטיות, עריכת דוחות כספיים מאוחדים ודוחות רבעוניים בהתאם לצרכי הלקוח. המחלקה מסייעת בהתוויות אופן הרישום וההתנהלות החשבונאית של החברה לאורך השנה תוך מתן סיוע ופתרונות למנהלי החשבונות והנהלת החברה. המחלקה מנוהלת על ידי רו"ח בכירה ומנוסה המשמשת כמנהלת צוות רואי החשבון והמתמחים. למחלקה ניסיון רב בביצוע עבודת ביקורת ועריכת דוחות כספיים של חברות גדולות מאוד ומורכבות הכוללות גם דוחות של חברות בנות לחברות ציבוריות. כחלק משירותי המחלקה אנו עוסקים בביצוע ביקורת חקירתית, ניתוח נתונים ומתן חוות דעת משפטיות במקרים של סכסוכים עסקיים, תביעות משפטיות וכדומה.

ביקורת חברות ועריכת דוחות כספיים

משרדנו מספק שירותי ביקורת ועריכת דוחות כספיים לחברות פרטיות וחברות בנות של חברות ציבוריות. עבודת הביקורת נעשית באמצעות צוות רואי חשבון ותיק ומנוסה אשר מבצעים את העבודה במהירות וביעילות תוך הקפדה על עקרונות החשבונאיים המנחים את רואי החשבון.

 

הקמת חברות ופתיחת תיקים ברשויות המס השונות

משרדנו מלווה את בעל העסק החל משלב הרעיון היזמי, יצירת התוכנית העסקית, רישום חברה ופתיחת חשבון בנק. לאחר שלבים אלו ניגש לרשויות המס השונות (מס הכנסה, מס ערך מוסף וביטוח לאומי) ונבצע פתיחה של תיקי המס ברשויות השונות בהתאם למאפייני העסק.

 

הכנת דוחות אישיים והצהרות הון

משרדנו מספק את לבעל העסק את כל השירותים הנדרשים לו במקום אחד כאשר מלבד הכנת הדוחות הכספיים של החברה אנו עורכים גם את הדוח השנתי של הבעלים וכן הצהרות הון המתקבלות מעת לעת. הכנת הדוחות והצהרות ההון נעשית בידי צוות מיומן הבקי בכל נושאי מיסוי היחיד.

 

התנהלות שוטפת מול רשות המיסים, ייצוג בדיוני מס, מע"מ וביטוח לאומי

משרדנו מטפל בכל ההתנהלות השוטפת מול רשויות המס בנושאי מקדמות, ניכוי מס במקור, קנסות, עיקולים וכדומה ייצוג בביקורות ודיוני מס לחברה וליחיד.

תמיכה בהנהלת חשבונות ומתן סיוע ללקוחות בעניינים שוטפים

צוות משרדנו מספק תמיכה למנהלי החשבונות של החברה, הן בענייני חשבונאות ורישום והן בענייני מיסוי ושכר עבודה.

ליצירת קשר עם מחלקת הביקורת

השאירו פרטים ונציג ממחלקת הביקורת יחזור אליכם בהקדם