המחלקה הכלכלית

העסק שלך בידיים טובות

המחלקה הכלכלית שלנו נותנת פתרונות לעסקים בכל שלבי החיים של העסק, החל מרעיון עסקי המצריך בניית תוכנית עסקית ובדיקות כדאיות, דרך סיוע ברישום חברה, פתיחת חשבונות בנק ובניית תמהיל אשראי בהתאמה לצרכי העסק. מאחר ולא לכל עסק יש הצדקה כלכלית להחזקת מחלקת חשבות ואנשי כספים באופן קבוע ועצמאי המחלקה שלנו מספקת פתרון באמצעות מתן שירותי חשבות ב- OUTSOURCING לעסקים.
אנו מספקים את השירותים האלה ותומכים בעסק בכל הקשור לפעילותו העסקית, אנו מכינים תקציבים, עורכים תמחורי פרויקטים, תכנון תזרימי מזומנים, ניהול מו"מ עם המערכת הבנקאית ונתוני אשראי אחרים ועוד
המחלקה מנוהלת על ידי רו"ח בכיר ומנוסה המשמש כמנהלת צוות רואי החשבון והכלכלנים במחלקה למחלקה ניסיון רב בניתוחי פעילות של עסקים מתחומים שונים והיא נהנית מפרספקטיבה רחבה מאוד על ההתנהלות העסקית במשק הישראלי.
כחלק משירותי המחלקה אנו עוסקים ביעוץ כלכלי ועסקי, בניית תוכניות עסקיות, הערכות שווי, הכנה ובקרה של תקציבים וכדומה.

ניתוח חודשי של פעילות העסק ואיתור חוזקות וחולשות

משרדנו מבצע ליווי חודשי שוטף של העסק באמצעות בניית דוח פעילות המשקף את פעילותה של החברה בחודש שחלף.
הדוח נבנה בהתאם לאפיון של כל חברה ונותן לבעל החברה את היכולת לבחון את הנתונים הרלוונטיים עבורו, לדוגמא ברשת אופנה תתבצע בחינה והשוואה של כל סניף בנפרד.

ליווי חודשי זה מאפשר לבעל החברה לפגוש את רואי החשבון שלו באופן רציף ולא פעם בשנה, לשאול שאלות ולהציף בעיות ולמעשה מפנה את בעל החברה לישיבת כספים מסודרת אחת לחודש.

 

בניית תוכניות עסקיות

כדי להפוך רעיון יזמי לעסק פעיל יש לבנות תוכנית עסקית יסודית ומקיפה הכוללת בתוכה את כל המרכיבים ולוקחת בחשבון עלויות ותחזיות המאפשרות לבדוק את ישימות העסק, הכדאיות הכלכלית שלו, נקודת איזון, תזרים חזוי וכדומה. לאחר בניית התוכנית והגעה לתוכנית מוסכמת אפשר לגשת להקמת החברה, בניית תמהיל האשראי, רישום החברה ברשויות המס ועוד.

 

בניית תוכנית ומדיניות אשראי

תמהיל האשראי של החברה הינו מרכיב קריטי בהצלחתה שכן תמהיל נכון יספק לחברה תזרים שוטף נוח וזמין העונה על צרכי החברה ועוזר לה להתמודד עם צרכי אשראי משתנים. משרדנו מבצע בחינה תמידית של תמהיל האשראי ומגבש תוכנית בשיתוף עם בעלי החברה על מנת לספק את צרכי החברה לטווח הרחוק והקרוב.

ליווי וסיוע בניהול מו"מ עם בנקים ונותני אשראי אחרים

משרדנו פועל מול המערכת הבנקאית החל מרמת מנהלי הסניפים, דרך מנהלי המרחבים וההנהלות. כל נושא האשראי הבנקאי והחוץ בנקאי מלווה על ידנו באופן צמוד. אנו מסייעים בגיוס אשראי, הסכמי פרי פסו , הלוואות בערבות מדינה וכדומה.

ניתוחי כדאיות השקעה

משרדנו מבצע בחינה של כדאיות השקעה מתוך מטרה למנוע השקעת כספים מיותרת וכניסה להוצאות לא הכרחיות. בחינת הנתונים בשלב מוקדם עוזרת לבעל העסק/היזם לבחון את השפעת מהלך ההשקעה הצפוי ולקבל החלטה מושכלת וזאת לפני שהוא מתקשר בהסכמים ארוכי טווח עם גורמים שונים ומבצע השקעות פיננסיות בפועל.

תקציבים ומעקב שוטף

כל עסק צריך להתנהל עם מסגרת תקציבית שבה נקבעות המטרות של החברה, כיווני ההתפתחות שלה, השקעות עתידיות וכדומה. משרדנו מסייע בבניית תקציב פעילות לחברה וכן שליטה ומעקב חודשי על תקציב מול ביצוע כך שניתן לאתר סטיות מהתקציב באופן מיידי ולבצע עדכונים ושינויים נדרשים במהלך השנה.

לקוחותינו
ליצירת קשר עם המחלקה כלכלית

השאירו פרטים ונציג מהמחלקה הכלכלית יחזור אליכם בהקדם